У Василівці провели конкурс з образотворчого мистецтва

17 березня на базі КПНЗ «Центр ДЮТТ» ВРР ЗО відбулися районні етапи Всеукраїнської виставки – конкурсу з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» та обласного фестивалю писанок «Писанковий рай». Конкурси проводяться щороку та об’єднані спільною метою пошуку та підтримки здібних, обдарованих та талановитих дітей і молоді, патріотичного і громадянського виховання дітей, збереження культурної спадщини в Україні.  Про це пише ВАСИЛІВКА СЬОГОДНІ з посиланням на Василівську РДА.

А фестиваль писанок «Писанковий рай», зокрема, має за мету популяризацію мистецтва писанкарства в Україні. Цього року участь у даних заходах прийняли участь 26 навчальних закладів Василівського району, які надали понад 250 конкурсних робіт на розгляд журі. Ці роботи, в свою чергу, поділялися на різні розділи, різновиди та техніки виконання.

Членам журі районного етапу було дуже складно з такої кількості найрізноманітніших технік вибрати найкращі роботи, що представлятимуть нашу Василівщину на області. Всього 26 робіт були відібрані з декоративно-ужиткового, образотворчого мистецтва та писанкарства, які будуть відправленні до міста Запоріжжя.

Бажаємо юним талантам нових ідей та втілення їх в життя завдяки власній кропіткій праці на ниві мистецтва!