Поліцейські вилучили у чоловіка зброю

У рамках комплексу оперативно-профілактичних заходів, котрі проводяться у державі, поліцейські вилучають з обігу незаконну зброю, яка, зусиллями правоохоронців, вже нікому не завдасть шкоди.

Лише протягом 9-го березня запорізькими поліцейськими було розпочато ряд кримінальних проваджень за фактами незаконного обігу зброї та боєприпасів. Так, співробітниками Василівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Запорізькій області під час проведення санкціонованого обшуку у помешканні 31-річного жителя районного центру, передає ВАСИЛІВКА СЬОГОДНІ з посиланням на ГУ НП у Запорізькій області.

було виявлено та вилучено 31 набій калібру 5,45мм до автомату Калашникова.

Працівниками Олександрівського відділення поліції у молодика 1995 року народження вилучено 29 набоїв до АК, та таку ж кількість (20 набоїв калібру 5,45мм і 9 – калібру 7,62мм) – у 33-річного раніше засудженого громадянина.

А співробітники Вознесенівського відділення поліції під час поверхневого огляду громадянина 1952 року народження, зупиненого на бульварі Гвардійському, вилучили гранату «Ф-1» сучасного виробництва із вкрученим запалом.

Походження та призначення всіх вилучених боєприпасів встановить досудове розслідування.

Нагадаємо, що чинним законодавством за незаконний обіг зброї, боєприпасів або вибухівки передбачено до семи років позбавлення волі.

Джерело: ВАСИЛІВКА СЬОГОДНІ