Мешканець Василівки зберігав боєприпаси

Запорізькими поліцейськими під час санкціонованого обшуку помешкання раніше засудженого жителя Василівки виявлено та вилучено 136 набоїв до автомату Калашникова. Про це пише ВАСИЛІВКА СЬОГОДНІ з посиланням на ГУ НП в Запорізькій області.

У ході комплексного відпрацювання, направленого на вилучення з незаконного обігу зброї, боєприпасів та вибухівки, працівниками Василівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Запорізькій області була отримана оперативна інформація про причетність до даної протизаконної діяльності громадянина 1965 року народження. Ніде не працюючий мешканець районного центру раніше вже був неодноразово засуджений, у тому числі й за скоєння особливо тяжких злочинів.

Отримавши санкцію на обшук, поліцейські навідали рецидивіста. Під час огляду його оселі було виявлено та вилучено 136 набоїв калібру 7,62мм до автомату Калашникова.

Триває досудове розслідування кримінального провадження, розпочатого за ознаками ч.1 ст. 263 Кримінального кодексу України (Незаконний обіг зброї, боєприпасів або вибухівки). Санкція статті передбачає до семи років позбавлення волі.